Obóz Naukowy PW – zima 2022

Obóz Naukowy Politechniki Warszawskiej – zima 2022 to pierwsza zimowa edycja dobrze znanego obozu naukowo-rekreacyjnego dla młodzieży. Obóz skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej (7 i 8 klasa) oraz liceum, zainteresowanych naukami ścisłymi, medycznymi oraz technicznymi, którzy rozważają możliwość studiowania na Politechnice Warszawskiej lub innej uczelni, kształcącej na kierunkach ścisłych, medycznych i technicznych. Zimowa edycja Obozu odbędzie się w Pięknej Górze koło Giżycka w dwóch terminach:ONPW_2020_logo

I TURNUS 30.01-5.02.2022 r.

II TURNUS 5-11.02.2022 r.

Na uczestników Obozu czeka ambitna i atrakcyjna oferta warsztatów naukowych. W trakcie Obozu każdy uczestnik weźmie udział w jednym wybranym cyklu warsztatów naukowych (w przypadku udziału w dwóch turnusach dwa cykle warsztatów naukowych – po jednym na każdym turnusie). Każdy warsztat będzie trwał 20 godzin (25 jednostek lekcyjnych w ciągu 5 dni). Na uczniów czekają atrakcyjne warsztaty: Anatomia i fizjologia, Architektura i design, Chemia praktyczna, Internet of Things, Matura z biologii, Medycyna od podstaw, Programowania gier komputerowych oraz Technologia chemiczna.

Poza warsztatami naukowymi, na uczestników Obozu czeka wiele atrakcyjnych zajęć m.in. wykłady popularno-naukowe, zajęcia sportowe takie jak nordic walking, basen i lodowisko (wyjazd uzależniony od sytuacji epidemiologicznej), piłka nożna, granie w planszówki, czy różnego typu zajęcia integracyjne np. ognisko i dyskoteka.

Więcej informacji o projekcie tutaj.